Kurzweil KP110

Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 378 recenziíĎalšie informácie

Počet kláves
4 kg

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Jednoduché ovládanie a výberu zvukových registrov.
    • Výhoda editácie mixeru v doprovodnej sekcii.
    • Osobne sa mi najviac páči zvuk pod číslom 376 - Dipolar Pad, 106 - Tango Acd2, 097 - Rotary Organ.
    • Nevýhoda, že nie je možnosť ekvalizér manuálne nastavovať. Mne osobne prednastavené nevyhovujú a kompenzujem to na mixpulte.
    • Zariadenie si nepamätá voľbu vypnutia automatického režimu vypínania v polohe OFF.

Ako doplnkový klávesový nástroj na zábavách plne postačuje.

komunikuje s pc, čo potrebujem,

• Za málo peňazí, veľa muziky
    • 6 stôp na komponovanie
    • Niektoré funkcie sa komplikovane ovládajú

Je to len subjektívny názor, ale trochu mi vadia akokeby odfláknuté skladby nato aké možnosti má samotné zariadenie. Naštastie to nieje dôležité a dajú sa nahrať vlastné.

Počet kláves
4 kg

Kurzweil KP110 sú klávesy s dynamikou a nastaviteľnou citlivosťou klaviatúry. Ponúka 653 kvalitných zvukov, medzi ktorými nájdeme aj cenený zvuk krídla Triple Strike Piano známy zo série PC 3. Okrem nej je k dispozícií zvuk množstva nástrojov - gitár, sláčikových nástrojov, orchestrov, elektrických pian, exotických nástrojov a ďalších.

Pre komplexné skladby je k dispozícií 240 automatických doprovodov, ktoré reagujú na hru ľavej ruky. Môžete hrať ako akordy, tak jednotlivé noty jedným prstom.

Na všetky zvuky je možné aplikovať efekty reverb, chorus a ekvalizér.

Nechýba ani zabudovaný rekordér s možnosťou nahrávania až 6 stôp (1 doprovod + 5 melodických) a možnosťou uloženia až 10 užívateľských skladieb. Ku klávesám je tiež možné priamo pripojiť mikrofón.

Aranžovanie vašich hudobných nápadov s rôznymi nástrojmi je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, vďaka funkcií Performance Assistant. Tá umožňuje spúšťanie jednotlivých fráz pomocou niekoľkých kláves a vytváranie komplexných aranží s nástupmi, akordami a zakončeniami.

Všetko je uložené v designovém šasi so zabudovanými reproduktormi o celkovom výkone 20 W. Všetky ovládacie prvky sú dostupné z predného panelu s veľkým displejom.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Jednoduché ovládanie a výberu zvukových registrov.
    • Výhoda editácie mixeru v doprovodnej sekcii.

Ako doplnkový klávesový nástroj na zábavách plne postačuje.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľa funkcií, dobrý zvuk, dobrá hodnota za peniaze.
    • Zatiaľ som nenašiel

Chcel som si kúpiť klávesnicu, ale nechcel som kupovať drahú.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý pomer ceny a kvality
    • Úroveň odchádzajúceho signálu by mohla byť vyššia.

Vynikajúci produkt

komunikuje s pc, čo potrebujem,

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • znalosti vhodné pre moderný zvuk
    • nebola k dispozícii maďarská príručka, ktorá prišla neskôr

Neskúšal som túto značku a počúval som ju na youtube a páčilo sa mi to!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Krásny zvuk, veľmi všestranné nastavenie.
    • Nemohol som ho nájsť.

Prešiel som zo slabšej kategórie. Nič neľutujem.

• Za málo peňazí, veľa muziky
    • 6 stôp na komponovanie
    • Niektoré funkcie sa komplikovane ovládajú

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je to dobrý malý stroj, skvelý pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov.
    • Medeli M361 je o 30 tisíc lacnejší a podobnosť je taká veľká, že sa líšia len nápisy - značka, názov typu - nič iné. Predpokladám, že Kurzweil kúpil sériu od Medeli, potom dostal nové štítky...

Je tak podobný modelu Medeli M361, že to nemôže byť náhoda. Ale v skutočnosti je to úplne rovnaké. To nemôže byť náhoda.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Myslím, že ide o nadpriemerné zariadenie s veľmi dobrými parametrami.

Veľmi dobrý produkt z hľadiska pomeru ceny a kvality.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vážny, jemný nástroj, ar-ertek v zlatej farbe je najlepší.

Vzal som to ako nápad. Pôvodne sme mali syntetizátor Yamaha, ale ten bol vypnutý.