Najnovšie recenzie zo sekcie Syntetizátory

Splnil moje očakávania

Midas Parametric Equaliser 512 V2

Midas Parametric Equaliser 512 V2

Pridané: 3. februára 2024

(naposledy upravené 3. februára 2024)

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Botahe moznosti uoravy zvuku.
  • Stiesneny priestor (co je ale pochopitelne pri takom mnozstve ovladacich prvkov na tak malom priestore, takze to netreba brat ako nevyhodu , len si tento fakt uvedomit)

Fantasticky pomer cena/vykon (kupovane za 185E). Bohate moznosti pracovania so signalom. EQ sam o sebe neprifarbuje/neprikrasluje zvuk.

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 1. decembra 2023

Zakúpený v Kytary.sk

• Veľa zábavy za málo peňazí

Pridané: 9. novembra 2023

• Jednoduchá obsluha
  • Pekný dizajn
  • Super zvukové presety
  • Neobsahuje zvukovú sadu GS

Klávesový nástroj, ktorý ponúka mnohé możnosti editácie zvukových registrov, vytváranie LOOP, padov.
Aranžovanie je výborné a skvele pracuje aj s PC.

Behringer 110 VCO/VCF/VCA

Behringer 110 VCO/VCF/VCA

Overený zákazník MUZIKER.sk michal

Pridané: 21. októbra 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

• neda sa ovladat s midi
Novation Summit

Novation Summit

Pridané: 19. októbra 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

Neskutočne skvelý syntezátor. Úprimne, som z neho nadšený. Dlhú dobu som premýšľal či si ho vôbec kúpim, až nakoniec asi po dvoch rokoch som sa rozhodol, že áno. Odkedy som ho zapol, neoľutoval som. Tento nástroj stojí za každý cent. Čítal som niekoľko komentov v rôznych diskusných skupinách o tom, že to je podceňovaný nástroj a po jeho odskúšaní naživo si myslím, že to je jeden z absolútne najpodceňovanejších syntezátorov v súčasnosti. Neviem dôvod kde to vzniklo, ale viem jedno. A to, že to je jeden úplne mega znejúci hybridný syntezátor s extrémne neskutočne dobrými efektami priamo v nástroji. Určite doporučujem. Som šťastný, že som ho nakoniec získal.

Overený zákazník MUZIKER.sk Peer Zeek

Pridané: 14. októbra 2023

(naposledy upravené 14. októbra 2023)

Zakúpený v MUZIKER.sk

Produkt je super...ale stránka Muziker by mohla mat podporu v produktoch,ktore predáva zákaznikom,pretoze ako to prepojit zo softwarom mi nevedeli povedat a ani odkaz na to kde by som sa docítal ako to spravne zapojit 0 bodov.

Overený zákazník MUZIKER.sk Robert Roháč

Pridané: 20. septembra 2023

(naposledy upravené 28. novembra 2023)

Splnil moje očakávanie.

Dübreq Stylophone S-1

Dübreq Stylophone S-1

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 22. júla 2023

(naposledy upravené 22. júla 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• je to zabavne
KORG Monotron Duo

KORG Monotron Duo

Holka testovací Holka testovací

Pridané: 23. mája 2023

• lze použít jako lo-fi lowpass filter
  • překvapivě bohatý zvuk oscilátoru
  • napájení na AAA baterie
  • šum na výstupu
  • pro zapojení do mixéru je potřeba 3,5mm stereo - 2x6,3mm mono kabel
  • na ribbonu se moc dobře nehraje

Pro generování samplů a coby lowpass filter pro lo-fi hudbu je Monotron Duo skvělý. Ribbon kabel a šum na výstupu ho limotuje.

Roland K-25m

Roland K-25m

Pridané: 20. mája 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Pôvodne som chcel iba dok/stojan na modul JX-08 ale cena doku 70+ a cena klávesnice 100+ ma presvedčila, že aj pidi klávesnica je niekedy lepšia ako žiadna a cca 30 eur rozdiel sa stal nepodstatný. Pracuje so sériou butique a k nej má asi každý vlastný postoj. Pripojenie bolo jednoduché, funkčnosť OK ale napr. s . workstationovou klávesnicou pracuje modul lepšie. Nie je to len otázka oktávového rozsahu a veľkosti ale skôr zbierania, odosielania a spracovania midi dát najmä pri používaní arpeggiatora. Na hľadanie nápadov so sériou butiq odporúčam. Ale napr. spojenie bub. TR-08 a synth. JX-08 s touto klávesnicou je vhodné aj na malú očarujúcu live improvizáciu.
  • malé, prenosné, ľahké
  • zábavné

Obmedzenosť je zrejmá z veľkosti a okt. rozsahu, na dotyk je klaviatúra pomerne mäkká, osobne by som uvítal trošku viac odporu pri stáčaní, nie je to ale nič, čo by ma odrádzalo od investície. Cena však vôbec nie je malá a ak budú ceny všetkého ďalej narastať, tak na budúce budem robiť recenziu na šošovicu z obchodného reťazca...:-)

Behringer RD-6-BB

Behringer RD-6-BB

Jeffík Jeffík

Pridané: 10. mája 2023

(naposledy upravené 10. mája 2023)

• zvuk
  • výstupy pro jednotlivé bicí party
  • integrovaný distortion efekt
  • dílenské zpracování

Cenově dostupný analogový bicí syntezátor splňuje to, co potřebuji. Ovládání je celkem jednoduché a na živé hraní je zařízení použitelné.

Tělo je vyrobeno z levně působícího plastu, je třeba být opatrný co se týče zacházení.

Behringer Feedback Destroyer FBQ1000

Behringer Feedback Destroyer FBQ1000

Pridané: 17. apríla 2023

Testujem ale zatial OK

Roland JX-08

Roland JX-08

Pridané: 8. apríla 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

Zvukovo ladí k modernej el. hudbe aj k retro. Základ je pochopiteľný ale práci so sequencerom sa učím. Chýba slovenský manuál. Stiahol som od Rolandu podrobnejší anglický v PDF, tak sa budú dať zvládnuť aj pokročilejšie funkcie. Po pripojení cez midi okamžite poslúcha dominantnú klávesnicu, netreba nastavovať. Na zahraničných recenziách som čítal, že ide o najvydarenejší butique produkt, tak s ohľadom na tieto informácie ako aj rozsah polyfónie, arpegiator a možnosti sequencera som sa rozhodol pre tento butiqe. Hľadal som nejakú náhradu za SH 201. Zatiaľ odporúčam.

Pridané: 1. marca 2023

Zakúpený v MUZIKER.sk

Super nástroj, pevná konštrukcia, nádherné zvuky, skrátka kurzweil, palec hore, veľký počet zvukov, kvalitné sample, režim multi je fakt podarený, 4,5 GB továrenských zvukov je veľmi príjemných a vydarených, viac ako 1500 presetov v základe ponúka veľmi bohaté pokrytie všetkých typov zvukov, veľký počet továrenských zvukov piana, e piana, organov (počet organov je fakt obrovský už v základnom nastavení), ponuka efektov je fakt obrovská a môžem povedať, že naozaj znejú dobre, čo sa pri interných efektoch často nestáva. Kto má rád naozaj kvalitný zvuk, ten vie, že kurzweil je toho zárukou.

Overený zákazník MUZIKER.sk Kax

Pridané: 24. januára 2023

Výborná hračka.

ASM Hydrasynth Explorer

ASM Hydrasynth Explorer

Pridané: 30. septembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi jednoduché použitie a bohatý zvukový potenciál.
Kurzweil KP110

Kurzweil KP110

Overený zákazník MUZIKER.sk Jozef Lukáč

Pridané: 26. septembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Jednoduché ovládanie a výberu zvukových registrov.
  • Výhoda editácie mixeru v doprovodnej sekcii.
  • Osobne sa mi najviac páči zvuk pod číslom 376 - Dipolar Pad, 106 - Tango Acd2, 097 - Rotary Organ.
  • Nevýhoda, že nie je možnosť ekvalizér manuálne nastavovať. Mne osobne prednastavené nevyhovujú a kompenzujem to na mixpulte.
  • Zariadenie si nepamätá voľbu vypnutia automatického režimu vypínania v polohe OFF.

Ako doplnkový klávesový nástroj na zábavách plne postačuje.

Boss RC-505 MKII

Boss RC-505 MKII