Novation Mininova

NOVATION miniNOVA Virtuálne analógový syntezátor, vokodér, VocalTune   Popis produktu: Mininova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntezátor, ktorý hraje rovnako dobre, ako...
Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka MUSIC CITY

Do týždňa • 1 variantZdarma96 % • 100 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma98 % • 1 643 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 861 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 380 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma265 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma92 % • 765 recenziíĎalšie informácie

• Výborné ovládanie
    • Fajn presety
    • Prehľadný display
  • , zakúpené v Profi-DJ.sk

Produkt som kupil aj pre nizku cenu 294Eur , ale hlavne ma nakopol mikrofon a moznost robit zvuky cez vokalizer. Neni som klavesak a neviem na to hrat, preto som uvital arpegiator s moznostou zablokovat vsetko stlacene a len krutit tocitkami a hlavne moznost v arp. mode vynechat jednotlive kroky akoby 8 krokovej sekvencie. Mam to len tyzden a ani som nepresiel vsetky tovarenske zvuky, o funkciach ani nevravim, takze mozno za 2-3 zimy :-). Som plne spokojny.

Počet kláves

NOVATION miniNOVA

Virtuálne analógový syntezátor, vokodér, VocalTune

Popis produktu:

Mininova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntezátor, ktorý hraje rovnako dobre, ako vyzerá. Ponúka inovatívne ovládanie pre živé hranie ako je napr knob pre cutoff, vocoder alebo novinku VocalTuneTM. Mininova skrýva vo svojom vnútri rovnaký zvukový engine ako vlajková loď firmy Novation - väčší "sestrička" UltraNova. 3 oscilátory, až 5 efektov, 2 filtre, 6 obálok, 3 LFO a 36 rôznych Waveform. Prechádzanie jednotlivých zvukových a vyvolanie konkrétneho zvuku je jednoduché vďaka veľkému knob rozdeľujúce zvukové možnosti do jednotlivých patchov podľa žánrov, a skrolovacímu koliesku. Nástroj obsahuje 256 továrenských a 128 užívateľských patchov. Súčasťou balenia je zadarmo plug-in softvér, ktorý možno využiť pre editáciu patchov a organizáciu zvukové knižnice.

Zvukovú knižnicu mininova navyše môžete zadarmo rozšíriť o rozsiahly zvukový balík pochádzajúci z legendárneho syntetizátoru Novation SuperNova. http://global.novationmusic.com/soundpacks

VLASTNOSTI:

•  Extrémne výkonný minisynth so zvukovým enginom převztaým z UltraNovy
  •  Úplne nový VocalTuneTM a klasické vokodérové ??efekty
  •  Široká možnosť editácie zvuku v reálnom čase
  •  256 úžasných továrenských presetov, jednoduché hľadanie a vyvolanie
  •  Možnosť vrstvenia až 5 zvukov
  •  Polyfónia až 18 tónov
  •  Zadarmo softvér pre editáciu zvukov a organizáciu knižnice
  •  "Prežeňte" gitaru alebo iné nástroje cez vokodér a efekty
  •  37 mini klávesov, možnosť použitia aj ako univerzálny MIDI keyboard
  •  Arpeggiator s 33 patterny
  •  Funkcia Chord
  • LCD Display
  •  Pitch a modulation koliesko
  •  LINE IN, LINE OUT L / R, MIDI I / O, USB, slúchadlový výstup, XLR MIC INPUT, Sustain pedal Input
  •  Súčasťou balenia je mikrofón na husom krku
  •  Súčasťou balenia je Ableton Live Lite, Novation Bass Station a Loopmasters sample pack

• ROZMERY: 56 x 25 x 7,5 cm
  • Hmotnosť: 2,5 kg

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Pre mňa je to nový svet zvuku. Dokonale spĺňa moje očakávania.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Super nástroj na živé hranie
  • , zakúpené v On Board Music Shop

• Výborné ovládanie
    • Fajn presety
    • Prehľadný display
  • , zakúpené v Profi-DJ.sk

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vokodér/voktuner je jedinečnej kvality a veľmi ľahko sa používa aj pri živom vystúpení.
    • Neexistuje žiadna chýbajúca funkcia. : )

Hlavným dôvodom nákupu boli vlastnosti výrobku.